Odstranění osobních dat Facebooku nebo Instagramu z vašeho webu

Na tuto stránku jste se pravděpodobně dostali, protože jste zažádali Facebook nebo Instagram o odstranění všech vašich dat a na vašem webu jste přes Instagram přihlášeni pro zobrazování příspěvků z Instagramu na vašem webu. Instagram nemůže odstranit data přímo z vašeho webu a je tak nutné abyste tak učinili manuálně. Pro odstranění všech načtených dat z vašeho Instagramu ze systému vstupte do administrace vašeho webu, přejděte do záložky nastavení webu a v místech, kde jste se do Instagramu přihlašovali uvidíte odkaz „Odhlásit a odstranit data Instagramu“. Kliknutím na tento odkaz nevratně smažete všechny načtená data Instagramu ze systému a vaší webové stránky.

Upozornění: Akci nelze vzít zpět a po odhlášení se na vaší webové stránce skryje část načítaných příspěvků z Instagramu. Pro opětovné zobrazení bude nutné se znovu přihlásit přes Instagram.

Nevíte si rady?
Neváhejte se zeptat

Nevíte si rady nebo potřebujete něco konzultovat? Nápovědu stále zdokonalujeme na základě vašich požadavků a postřehů. Uvádíme co nejvíce možných variant, které používáme na řešení jednotlivých částí webu, mějte ale na paměti, že projekty řešíme individuálně na základě konkrétních potřeb.

Nádražní 876
560 02 Česká Třebová

honza.cech@czechgroup.cz

+420 774 201 483

*
*