Mgr. Miloš Krejsa

E-shop www.krejsashop.cz

O klientovi

Z původního poskytovatele DDD služeb ve Východních Čechách se stali manželé Krejsovi významnými prodejcem DDD potřeb nejen v České republice. Od roku 2012 jsou výhradním distributorem polských přípravků Asplant, od roku 2014 spolupracují s Agrobio Opava a od roku 2024 také s firmou VNT electronics. Nyní patří k velmi známým odborníkům ve svém oboru a na jejich e-shopu naleznete vše pro deratizaci, dezinfekci, dezinsekci, či jinou ochranu vašich domovů, zahrad, plodin a zvířat. 

Co se řešilo, co bylo cílem?

Pro manžele Krejsovi jsme vytvořili e-shop www.krejsashop.cz, u kterého zajišťujeme kromě technické stránky i online marketing. Jedná se o B2C e-shop s přípravky na hubení a likvidaci škůdců, zahrádkářské a chovatelské potřeby, pletiva, či elektrické a pachové ohradníky. E-shop je přímo napojen na systém POHODA, platební bránu COMGATE, PPL parcelshop, WEDO výdejní místa a boxy a Zásilkovnu. 

Díky podrobnému popisu stránek kategorií a produktů a také velkému množství užitečných článků v poradně a na blogu, se zákazníci lépe orientují v produktech a je jim usnadněn nákup. Dobře udělaný SEO obsah navíc denně vodí na web desítky návštěvníků.

Nevíte si rady?
Neváhejte se zeptat

Nevíte si rady nebo potřebujete něco konzultovat? Nápovědu stále zdokonalujeme na základě vašich požadavků a postřehů. Uvádíme co nejvíce možných variant, které používáme na řešení jednotlivých částí webu, mějte ale na paměti, že projekty řešíme individuálně na základě konkrétních potřeb.

Nádražní 876
560 02 Česká Třebová

info@czechgroup.cz

+420 774 201 483

*
*