Facebook Conversions API

Dokumentacehttps://developers.facebook.com/docs/marketing-api/conversions-api/
Projekty a implementované eventy:

Briol - ViewContent, AddToCart, Purchase, PageView, InitiateCheckout - 8654927
Dogtrace - ViewContent, AddToCart, Purchase, PageView, InitiateCheckout - 10555393
Fencee - ViewContent, AddToCart, Purchase, PageView, InitiateCheckout - 10555384

PageView: posilani tohoto eventu z frontu byva na projektech zahrnuto v hlasce JAVASCRIPT_BOTTOM nebo JAVASCRIPT TOP (nebo proste hledejte hlasky ktery obsahujou PageView). Je potreba to z ty hlasky odstranit (radek kde se posila ten event) a posilat ho stejne jako ostatni eventy, aby se totiz dalo jednoduse setnout eventId, ktere musi byt stejne jak pro PageView event z frontu, tak pro PageView event z backendu.

Checkout: posilat z OrderInfo az po prijmuti adres z backendu (k videni dogtrace, briol i fencee)

ViewContent: bacha na posilani ids produktu. Na nekolika eshopech to mame udelane tak, ze nektere (mby vsechny idk) produkty nelze koupit bez zaskrtnuti nejake varianty. Tyto produkty nejsou sami o sobe ani ve feedu, pouze jejich varianty, takze z detailu produktu vzdycky posilat uz produkt s vars, ktery se vybiraj defaultne (je to treba na briolu), jinak se to nebude spravne parovat s feedem.

 

Nevíte si rady?
Neváhejte se zeptat

Nevíte si rady nebo potřebujete něco konzultovat? Nápovědu stále zdokonalujeme na základě vašich požadavků a postřehů. Uvádíme co nejvíce možných variant, které používáme na řešení jednotlivých částí webu, mějte ale na paměti, že projekty řešíme individuálně na základě konkrétních potřeb.

Nádražní 876
560 02 Česká Třebová

honza.cech@czechgroup.cz

+420 774 201 483

*
*